Leonardo | ФОТО
Дата и час: Нед Юни 09, 2024 9:32 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 56 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: На вниманието на данъчните-или има ли мошенници сред нас
МнениеПубликувано на: Пон Фев 14, 2011 7:25 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 05, 2004 4:52 am
Мнения: 2300
Местоположение: Сопот
Име: Николай Йотов
Колкото и да са неприятни подобни теми са връзка с реалността и може би не трябва да се трият. Знам че повечето посетители летят за кеф или са почитатели на летенето и когато попаднат на подобни теми се чувстват отвратени и омърсени, но вината не е само на пишещите в темата.
Спомням си в зората на интернет, един колега ми каза за сайта rotten.com и ме предупреди че е гаден. Изкушен от любопитството го погледнах и се отвратих. Почувствах се прецакан, но в последстие го преглътнах, защото сам си бях виновен да го погледна.
Името на настоящата тема е достатъчно красноречиво и не вярвам някой да е очаквал да прочете нещо възвишено в нея. Напротив представям си как някои потребители са чели настървено, отвращавали са се и после пак са се връщали да четат, пристрастени към сеира като наркомани.

joro_prodanov написа:
Предлагам да се пусне анкета:
"За или против теми във форума, уронващи доброто име на спорта"
и след това всичката помия в канала- Абе Ники - трий ги тия простотии...


Жоро, защо не пуснеш анкетата в отделна тема?
Аз съм скептичен, че можем да създадем точни критерии за това кое уронва престижа на парапланеризма и кое не. Това може да бъде обект на манипулации и многобройни гласувания.
Естествено ако има кандидат модератор с добър усет и дефиниция за "уронване на престиж" нека заповяда. Търсим още модератори, че нещо изнемогваме през зимния сезон.

За тази тема предлагам да изчакаме още 1 седмица и ако няма какво още да се добави към нея, ще я заключа и нека потъне блатото на историята на форума.

_________________
www.nest.bg


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: На вниманието на данъчните-или има ли мошенници сред нас
МнениеПубликувано на: Пон Фев 14, 2011 9:26 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 12, 2004 10:04 pm
Мнения: 279
Местоположение: Пловдив
От доста време си мисля, че най-точно за тази страна от нашенската действителност, звучат думите на поета :
"Нощта ражда из мъртва утроба
вековната злоба на роба..."
Гео Милев, "Септември"

_________________
небесен чергар


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: На вниманието на данъчните-или има ли мошенници сред нас
МнениеПубликувано на: Вто Фев 15, 2011 9:03 am 
Offline

Регистриран на: Вто Ное 21, 2006 1:22 pm
Мнения: 456
Местоположение: Sofia
Ники,

просто не искам да ми обясняваш, че истината ти е вечен приятел. това е. и да не бъркаш, полу истината с истината.
Аз не съм казал, че истината ми е приятел. всеки който праи нещо с мене може да има едно на ум, а надявам се че и хората ще имат едно на ум и с теб.
....
Здравко, Здравко защо така?
по принцип нямам нищо на против да не страдаш, но помисли си малко - като тръгнеш да я продаваш тая сбруя как ще докажеш кога е произведена? при продажба това сваля цената. Представи си че сбруята е дефектна (бездефектно серийно производство няма, май) и се пребиеш с нея - без сериен номер много трудно ще можеш да предявиш някакви претенции, а и ако имаш застраховка, застрахователите най-вероятно ще се възползват от този факт максимално. Ако тръгнеш да си правиш застраховка добре го изясни, да не си даваш парите на празно. Но, не се притеснявай аз не съм се отказал още, ще го търся номера. Аз знам че Ники подробно ти е разяснил тези положения (както и на мен) преди да ти вземе парите. Знам, че и цената на която си я взел е със студентско намаление, но все пак...
Кажи какво още ти е необходимо да се развиеш, като парапланерист и аз съм насреща. Така ще те развия нямаш си на представа :)
...
Сега го изключихте Милен и не мога да пиша срещу него, понеже не можел да се защити, нали така беше или не важи това тука. Я го включете за малко, за последно имам тука да напиша някои неща. моля ви се? :)


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: На вниманието на данъчните-или има ли мошенници сред нас
МнениеПубликувано на: Вто Фев 15, 2011 12:08 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Юли 08, 2006 6:44 pm
Мнения: 841
Местоположение: чака Годо
Име: Пешо
Стига с тия пари, бе! Пари, пари, пари, пари, пари, бах маа и пари. Отивай да повишаваш пилотските си умения. Хвърчилоооооо, помоооощ, Пачооооооо, YaHoooooo!

_________________
YouTube facebook


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: На вниманието на данъчните-или има ли мошенници сред нас
МнениеПубликувано на: Вто Фев 15, 2011 1:23 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Юли 08, 2006 6:44 pm
Мнения: 841
Местоположение: чака Годо
Име: Пешо
Покажете един ученик, дето сте научили. Покажете една хубава снимка която сте снели. Покажете дълъг прелет, който сте преживяли. Покажете доволен ваш пасажер на тандем. Покажете акро или сив елемент, който сте изпълнили. Покажете добро класиране в състезание. Покажете старт и кацалка за коятао се грижите. Развалихте ни хубавият форум със завистта си, алчни копеленца, такива! Ядосах се.

_________________
YouTube facebook


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: На вниманието на данъчните-или има ли мошенници сред нас
МнениеПубликувано на: Вто Фев 15, 2011 1:41 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 12, 2008 9:19 am
Мнения: 122
Местоположение: София
Преди време попаднах на един вид писание-oчерк за клуб "Блейз" - BLAZE на ул. Славянска в София публикувано в приложението на "Капитал" - сп. LIGHT. Там авторът пишеше, че BLAZE не е клуб, а институция в клубния живот на София. Мислейки си, защо такъв форум не се развива в официалната страница на параглайдинг.бг, направих аналогия с определението за BLAZE и форума на Скайномад. Абсолютна истина няма, има институционализирана истина. Номера е да се пребориш за правото да бъдеш институция

_________________
CloudBase Sopot guest house


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: На вниманието на данъчните-или има ли мошенници сред нас
МнениеПубликувано на: Вто Фев 15, 2011 2:04 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 03, 2009 12:15 pm
Мнения: 20
Местоположение: София
Име: Лозан Миладинов
:idea:


Последна промяна Лозан на Вто Фев 15, 2011 5:41 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: На вниманието на данъчните-или има ли мошенници сред нас
МнениеПубликувано на: Вто Фев 15, 2011 2:40 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 12, 2008 9:19 am
Мнения: 122
Местоположение: София
Лозан написа:
roskobosko написа:
Преди време попаднах на един вид писание-oчерк за клуб "Блейз" - BLAZE на ул. Славянска в София публикувано в приложението на "Капитал" - сп. LIGHT. Там авторът пишеше, че BLAZE не е клуб, а институция в клубния живот на София. Мислейки си, защо такъв форум не се развива в официалната страница на параглайдинг.бг, направих аналогия с определението за BLAZE и форума на Скайномад. Абсолютна истина няма, има институционализирана истина. Номера е да се пребориш за правото да бъдеш институция


Или както е в случая с BLAZE-да си платиш за публикацията!!! Смятам ,че дадения от теб пример е доста неправилен!! :D Живота в този клуб го познавам доста отблизо за да вярвам на платени по един или друг начин публикации!!!
Айде верно да дойде хубавото време ,че да миряса ме :D


Държавата като институция се крепи на насилието - армия, полиция, това са символите на институцията държава. Лоялността ти към любимия футболен отбор примерно не се крепи на насилие, а на авторитет, но той е институционализиран за теб. Никой не те бие да ходиш на футболен мач, но ти си плащаш билетчето и отиваш. Вече такъв вид авторитетно институционализиране си иска мениджмънт, реклама, бизнес стратегия, цели, постигане на цели, PR и още мноооого неща.

_________________
CloudBase Sopot guest house


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: На вниманието на данъчните-или има ли мошенници сред нас
МнениеПубликувано на: Вто Фев 15, 2011 5:25 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 05, 2007 10:44 am
Мнения: 458
Местоположение: София, etc.
Извинявам се, но с един бегъл поглед се вижда в каква глупост участвате всички пишещи на тая тема..


Върнете се в началото
  Профил    +1 / -0 
 
 Заглавие: Re: На вниманието на данъчните-или има ли мошенници сред нас
МнениеПубликувано на: Вто Фев 15, 2011 10:27 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Окт 23, 2006 10:43 pm
Мнения: 21
Местоположение: София
Име: Здравко Дойчев
Ангеле, дразни ме начина, по който си ме намесил в поста си. До сега нямах такива впечатления от теб.
Ако действително съм ти се оплаквал, че сбруята ми няма сериен номер не мога да разбера, защо си взе сбруя на макпара, знаейки че тя няма да има сериен номрер?????????????
Очевидно си добре запознат с недостатъците, но на теб това не ти е било проблем. Нещо логиката сеиозно ми обягва и не мога да разбера защо обвиняваш Ники в изказване на "полуистина"?
Ако си признаеш че написаното от теб по мой адрес са манипулативни глупости ще те помоля повече да не ме намесваш в "откровенията" си по такъв начин. Никак не ми е приятно да отговарям на такива постове, и по този начин никак не ми помагаш да се развивам.

Защо не провериш кои сбруи имат, и кои нямат сериен номер? Така може да ми помогнеш да "зацепя" къде се е дянал моя.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: На вниманието на данъчните-или има ли мошенници сред нас
МнениеПубликувано на: Чет Фев 17, 2011 1:20 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Ное 21, 2006 1:22 pm
Мнения: 456
Местоположение: Sofia
Здравко прав си. Не трябваше да те намесвам така. За което ти се извинявам. За сбруите ще си говорим като се видим, ще ти обясня каквото знам.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 56 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов