Leonardo | ФОТО
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 6:30 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Schwarzwald Nemsko
МнениеПубликувано на: Съб Юли 28, 2012 3:46 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 8:12 pm
Мнения: 1483
mnogo gotino letene nat Schwarzwald letene ot Freiburg ,Mülheim i Kendal ot fraiburg dva preleta krivo razhepateni lini po 80 kilometra rascakvane vatre iz planinata mnogo polegata s mnogo bezbroi mnogo kacaniq po vrashkite kacane i na feldberg nai visokiq vrah v Schwarzwald nisak v sravnenie s Bugarskio Pirin hiaihhiahiahiahi unikalna planiana razliqta s qki mazni termiki letene nat izcvorite na Dunava i bezbroi gledki egoist sam ni snimki i traklogove samo za men sa si hiahiahiahi...gledkite i pochti na sekade ledena bira da si eb... m... da mnogo dobri preleti ... dva ot dnite sas po pove4e ot 6 chasa vav vazduha i po niqkolko mejdini kacaniq za biro prezarejdane :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: qko visoki bazi poslednite dni posledniq polet vchera po pat kam gradcheto kade jiveq niqkak si go preletiqh i se okazah na os6te 20 kilometra ot misto kadeto triqbvashe da kacna hiahiahiahi ni vario ni JPS i hiahiahi staro krilo Omega >6 ot edin mesten dobriqk ;) i te teka...

_________________
I v rotor i v Cb vse mi e dobre ....... CB TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +6 / -3 
 
 Заглавие: Re: Schwarzwald Nemsko
МнениеПубликувано на: Пон Юли 22, 2013 5:10 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 8:12 pm
Мнения: 1483
tai tai Sled padaneto mi ot 10setina metra poradi iznegativqvane na nisko sled Sat to <Lup to Misti(Alex Rodriges Bog da go prosti tai si otide)... i kacane v rotora s parashutirane po skoro padane i malko naboliqvasht zadnik Dnes prelet s tandema s pasajer goliqm kamak 50 kila i kacane na selskiq megdan kadeto se podvizavam kam momenta ... preleta be kasichak :lol: 30-40 kil0metra ne povehe no dosta truden poradi silniq nasreshten viqtar ...

_________________
I v rotor i v Cb vse mi e dobre ....... CB TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +3 / -2 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов