Leonardo | ФОТО
Дата и час: Съб Юни 01, 2024 4:00 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 18 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Яну 17, 2009 6:11 am 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 05, 2007 10:44 am
Мнения: 458
Местоположение: София, etc.
Zdraveite vsichki!

Izvinqvam se za latinica, no v internet klybovete v Meksiko bulgaricata ne e ot nai-razprostranenite azbyki:)

Blagodarq vi za bravo-tata za Valle de Bravo i Monarca!

Sustezanieto si beshe film. Purvo kriloto mi ne pristigna s moq samolet, beshe ostanalo v Parij, i po chydo yspqh da si go nabavq navreme. Hazqina mi vuv Valle de Bravo se obadi po speshnost na plemennika si v Mexico City, koito otide specialno za kriloto mi na letishteto v Mexico City, kudeto chakal i se boril kum 4 chasa tam da go vzeme, poneje edinstvenata slyjitelka na Air France tam iskala da si hodi vkushti! Obache toi e koravo kopele i ne i dal da si hodi toky-taka, haha! V 2:30 sytrinta az se subydih po intyiciq (za kriloto) i sushto po malka nyjda v staqta si vuv Valle, i po slipove i edva gledasht izlqzoh ot staqta si (dori predi da sum se izpikal) da vidq dali kriloto mi e doshlo. Togava avtomatichnata vrata zad men se zatvori, i ostanah zakliychen. Kriloto mi go nqmashe. Znachi hem izpyskah purviq den, hem trqbvashe da vikam i da bydq cqloto semeistvo... po slipove... i mi se pikaeshe. Kofti, meko kazano. 15-ina sekyndi po-kusno obache, predi da sum zavikal, chyh nqkoi da vliza prez glavnata porta. Beshe plemennika. S kriloto mi! V 2:30 sytrinta!!! Ebati geroq se okaza toq pich!!!

Samo deto na sledvashtata sytrin toi poiska da me zakara, zaedno s drygi trima chlenove na semeistvoto, do starta, da pogledat i da se izkefqt, praznyvaiki Velikoto Zavrushtane na Kriloto na Bulgarskiq Kvartirant. I trugnahme, s Hummer-a my, i kef. Samo che semeistvoto qko oburkaha putq, i se zabytahme po nqkakvi planinski putishta, da si ebe maikata... Vmesto 30 minyti do gore, stana edin chas, chas i polovina, i nabliji dva... Otdoly nqkude pod starta gledah kak mnogo desetki krila veche letqt vuv vuzdyha, i ne znaeh dali sa sustezateli ili ne, no sus sigyrnost znaeh che sustezatelite ako ne sa pochnali da izlitat, mnogo mnogo skoro shte zapochnat da izlitat. Dobre che bqhme s Hummer-a, a Plemennika se okaza liybitel rali sustezatel, bez maitap! daje imashe edno bugi v zadniq dvor na kushtata! Stignahme tochno po vreme na brifinga, s mrusna gaz s Hummer-a, plemennika skusa platnenata bariera s Hummer-a i nabi spirachki v prahta na 5 metra ot nasubralite se okolo duskata sus zadachata piloti. I az izlizam otvutre kato zvezda bad boy na cherveniq kilim, i ebati filma, hahaha! I taka yspqh da letq purviq den. I spechelih toq den. I vtoriq daje, haha! Abe film golqm!

Letqh za kintite, poneje bqh razoren, letqh sravnitelno bavno i na sigyrno, i taka si spechelih 1000-te dolara za purvo mqsto. Sega s tqh relaksiram malko na edin kumping v edin "surf town" na edin Tih Okean, ycha se da karam surf, i obshto vzeto ne e zle. Hich. Meksiko se okaza mnogo dobro mestence. Samo da imashe i malko brazilki... shteshe da e nomer edno. Samo che brazilki nqma, taka che Braziliq si zadurja purvoto mqsto, pone zasega.

Sled edna sedmica nqkude zapochva Svetovnoto. Mitkq i toi shte idva skoro, i shte machkame nared, hahaha!

Are kabrones, tova e ot Meksiko. Stiskaite palci za noviq "topic" vuv foruma - World Championships 2009!!! Arriva!!

VAMOOS!

Yassen


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Яну 17, 2009 9:46 am 
Offline

Регистриран на: Вто Мар 09, 2004 10:18 am
Мнения: 1283
Местоположение: село Величково
Име: Владимир Чорбаджийски
Айде успех с Митака на световното!
Летете за парите и ги ударете всички в земята! Това е печеливша тактика! Тя славата после сама ще дойде!!! :wink: :wink: :wink:

_________________
Летеше с Element Air ... Жълто червен.
Правилните решения и действия идват от опита, който се получава от грешни решения и действия!


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Яну 17, 2009 1:56 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Ное 10, 2007 9:38 pm
Мнения: 152
Местоположение: Добрич
Ясен Савов написа:
Zdraveite vsichki!

Здравейте всички!

Извинявам се за латиница, но в интернет клубовете в Мексико българицата не е от най-разпространените азбуки:)

Благодаря ви за браво-тата за Валле де Браво и Монарца!

Състезанието си беше филм. Първо крилото ми не пристигна с моя самолет, беше останало в Париж, и по чудо успях да си го набавя навреме. Хазяина ми във Валле де Браво се обади по спешност на племенника си в Мексико City, които отиде специално за крилото ми на летището в Мексико City, където чакал и се борил към 4 часа там да го вземе, понеже единствената служителка на Air France там искала да си ходи вкъщи! Обаче той е кораво копеле и не и дал да си ходи toky-така, хаха! В 2:30 сътринта аз се събудих по интуйция (за крилото) и също по малка нужда в стаята си във Валле, и по слипове и едва гледащ излязох от стаята си (дори преди да съм се изпикал) да видя дали крилото ми е дошло. Тогава автоматичната врата зад мен се затвори, и останах заклийчен. Крилото ми го нямаше. Значи хем изпусках първия ден, хем трябваше да викам и да будя цялото семейство... по слипове... и ми се пикаеше. Кофти, меко казано. 15-ина секунди по-късно обаче, преди да съм завикал, чух някой да влиза през главната порта. Беше племенника. С крилото ми! В 2:30 сътринта!!! Ебати героя се оказа тоя пич!!!

Само дето на следващата сутрин той поиска да ме закара, заедно с други трима членове на семейството, до старта, да погледът и да се изкефят, празнувайки Великото Завръщане на Крилото на Българския Квартирант. И тръгнахме, с Хуммер-а my, и кеф. Само че семейството яко объркаха пътя, и се забутахме по някакви планински пътища, да си ебе майката... Вместо 30 минъти до горе, стана един час, час и половина, и наближи два... Otdoly някъде под старта гледах как много десетки крила вече летят във въздъха, и не знаех дали са състезатели или не, но със сигърност знаех че състезателите ако не са почнали да излитат, много много скоро ще започнат да излитат. Добре че бяхме с Хуммер-а, а Племенника се оказа любител рали състезател, без майтап! даже имаше едно буги в задния двор на къщата! Стигнахме точно по време на брифинга, с мръсна газ с Хуммер-а, племенника скъса платнената бариера с Хуммер-а и наби спирачки в прахта на 5 метра от насъбралите се около дъската със задачата пилоти. И аз излизам отвътре като звезда bad boy на червения килим, и ебати филма, хахаха! И така успях да летя първия ден. И спечелих тоя ден. И втория даже, хаха! Абе филм голям!

Летях за кинтите, понеже бях разорен, летях сравнително бавно и на сигурно, и така си спечелих 1000-те долара за първо място. Сега с тях релаксирам малко на един къмпинг в един "сърф town" на един Тих Океан, уча се да карам сърф, и общо взето не е зле. Хич. Мексико се оказа много добро местенце. Само да имаше и малко бразилки... щеше да е номер едно. Само че бразилки няма, така че Бразилия си задържа първото място, поне засега.

След една седмица някъде започва Световното. Митака и той ще идва скоро, и ще мачкаме наред, хахаха!

Are kabrones, това е от Мексико. Стискайте палци за новия "topic" във форума - World Чампионшипс 2009!!! Аррива!!


VAMOOS!

Yassen



Успех


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 18 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов